Tenis

Kecmanović poražen u Štutgartu

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je od Jan – Lenard Štufa sa 2:0 (6:2, 6:2), u trećem kolu ATP turnira u Štutgartu.

Domaći teniser je savadao našeg asa posle tačno sat vremena igre prepustivši mu ukupno četiri gema, po dva u oba seta.

Već u prvom setu Nemac je na startu naparvio brejk i to se ispostavilo kao ključno. Imao je Kecmanović šansuu četvrtom gemu da vrati brejk, nije uspeo, pa je Lenard noim brejkom lagano priveo pri set kraju.

U drugom setu nije bilo brejka u prva četiri gema,nešto bolje je igrao naš as, imao je prvi priliku za brejk, ali je nije koristio. Onda je usledio pad u igri i Nemac dobija naredna četiri gema za 6:2 i konačnih 2:0 u setovima.

Nemcu će naredni rival biti bolji iz meča između Luke Puja iz Francuske i Danila Medvedeva iz Rusije.