Ostali sportovi

Partizan ubedljivo poražen od Barselonete (FOTO)

panska Barseloneta bila je ubedljiva na Banjici protiv crno-belih i slavila je sa 15:5 (4:2, 3:1, 5:1, 3:1). Srpski šampion posle šest odigranih mečeva nalazi se na poslednjem mestu na tabeli i još uvek je bez bodova, dok Barseloneta ima dve pobede, tri remija i samo jedan poraz.

Poveo je domaćin već početkom drugog minuta preko Filipa Jankovića, ali su potom Španci predvođeni Felipeom Peroneom stigli do vođstva od 4:1. Golovima centra, Josipa Vrlića, Barseloneta je za kratko vreme u drugom periodu stigla do prednosti od 6:2 i do kraja prvog poluvremena je održavala „+4“. Pitanje pobednika rešeno je u trećem delu meča, kada su gosti nastavili da uvećavaju razliku i minut pre kraja tog dela meča bilo je 11:4 i gosti su rutinski stigli do nove pobede.