Zvezda sigurna i ubedljiva u Ličanima, sledi meč istine u Jermeniji (VIDEO)

U poslednjem meču dana devetog kola Super lige Srbije, Crvena zvezda je u Lučanima pobedila Mladost 4:0 (1:0).
Na taj način šampion Srbije nastavio sjajan učinak u prvenstvu i u dobrom raspoloženju se putuje u Jermeniju na megdan Araratu.

Zbog predstojećih evropksih obaveza trener Dejan Stanković je promešao karte kako bi sačuvao najbitnije igrače. U prvom delu je malo toga viđeno u Lučanima po jakom pljusku. Delovalo je da neće biti golova sve do 37.minuta. Nikolić je prošao po strani i upslio je Gavrića koji načinje domaćina.
Nastavak je doneo lagani posao za Zvezdu. U 55.minutu Katai je natrčao na odbitak i duplirao je rezultat. Samo minut kasnije Falćineli koristi centaršut Kange i rezultat je 3:0. Konačan rezultat postavio je Pavkov nakon centaršuta Kange i slobodnog udarca. Do kraja nije bilo promena.