Vulfsi stigli do boda u dubokoj nadoknadi (VIDEO)

Poslednji meč 26.kola završen je remijem Vulverhemptona i Njukasla 1:1 (0:0).

U prvom poluvremenu domaćin je bio bolji rival. U 17.minutu nije dosuđen faul nakon faula nad Himenezeom. Nešto kasnje isti fudbaler preti, ali je odličan bio golman Dubravka. U finišu udarac je upustio Kastro, ali je ponovo bio na mestu gostujući golman. U poseldnjim trenucima Rondon je promašio nemoguće za Njukasl pa je ostalo 0:0.

Gosti su poveli golom Hejden u 56.minutu nakon centaršuta Šera. Očekivano domaći su krenuli silovito ka golu rivala, pretili su Žota i Lenadre, u finišu i Himenz, da bi u poslednjim trenucima ipak izjednačili. Traore je ubacio loptu u kazneni prostoru petom minut nadoknade, loše je reagovao Dubravka, najviši je bio Boli za konačnih 1:1.

I pored remija Vulfsi ostaju na visokom sedmom mestu sa 39 bodova, a Njukasl je 16-ti sa 25.