Voždovac dobio Spartak, Mladost bolja od Mačve, Metalac odneo bodove iz Ivanjice, slavila i Inđija (VIDEO)

Završeno je još pet mečeva 11.kola, dok je za sutra zakazana poslastica duel Partizana i Crvene zvezde.
U nešto ranijem terminu Inija je pobedila Zlatibor 1:0 (1:0). Strelac jedinog gola bio je Bastajić u 22.minut. Domaćin sada 12 bodova, duplo više od Zlatibora.

U mini – derbiju kola Voždovac je savladao Spartak 2:1 (2:1). Sva tri gola su data u prvom delu. Ajdinović je pogodio mrežu gostiju već u 5.minutu, da bi Šimura izjednačio u 14.minutu. Vujnović je u 32.minutu vratio prednost „zmajevima“ i doneo im je konačnu pobedu. Subotičani ostaju sa 20 bodova, Voždovac ima bod manje.

Istim rezultat Mladost je savladala Mačvu posle preokreta 2:1 (0:1). Gosti su vodili na poluvremenu zahvaljujući golu Kneževića u 41.minutu. U drugom poluvremenu Lučanci su preokrenuli za svega deset minuta, zahvaljujući Kosu i Miloševiću.

Javor je izgubio od Metalac 1:3 (1:2). Od četiri gola čak su tri data sa bele tačke. maksimović i Jokić su sa penala doneli lepu prednost gostima, da bi Luković sa penaltika smanjio. Maksimović je drugim golom na meču u 40.minutu potvrdio trijumf.

Napredak i Radnički su razočarali odigravši samo 0:0.