Votford pobedio Norič i prepustio mu "fenjer" (VIDEO)

Norič je u prvoj utakmici 12. kola engleske Premijer lige, kao domaćin na stadionu “Karov Roud” izgubio od Votforda 0:2 (0:1).

U derbiju začelja Votford je kao gost savladao Norič 2:0. Uz to su “stršeljenovi” poslednjih pola sata igrali sa igračem manje.

Imaju domaći za čime da žale u ovom susretu. Ni veći posed lopte, ni više udarca ka golu rivala nisu pomogli makar da se izbegne poraz. Votford je poveo golom Delofeua već u 2.minutu, da bi Grej u 52.minutu duplirao rezultat. Od 65.minuta gosti su ostali sa igračem manje nakon isključenja Kabasela. Mogao je Norič do gola nakon toga i sigurno bi dobili dramu u finišu. Na kraju mreža “stršljenova” je mirovala, pa su stigli do prve pobede u šampionatu i prestigli su večerašnjeg rivala. Sada imaju osam bodova, a Norič bod manje na poslednjem mestu.