TSC ubedljiv protiv Subotičana, Čukina četvorka Mačvi, goleada u Surdulici i pobeda Radnika (VIDEO)

Efikasno popodne u četiri meča devetgo kola Super lige Srbije.

U derbiju ovog kola TSC je ubedljivo savladao Spartak iz Subotice 3::0 (2:0). Očekivao se mnogo veći otpor gostiju, ali očito da TSC ulazi u formu iz prošle sezone. Banjac je načeo goste u 11.minutu, a u 30.minutu gosti nisu iskoristili penal što je odredilo dalji tok meča. Kaznio je Lukić to u 43.minutu za 2:0. Sve je bilo gotovo u 68.minutu kada je Zec zapečatio sudbinu „golubova“.

Sparatak i dalje ostaje na petom mestu sa 16 bodova,a TSC ima dva boda manje.

Čukarički je još ubedljivije slavio protiv Mačve, bilo je 4:0 (1:0). Na poluvremenu su „brđani“ vodili golom Ostojića u 35.minutu. u nastavku slom gostiju. Kajević je pogodio u 53.minutu na asistenciju Birmančevća, da bi 20minuta kasnije uloge biti zamenjene za 3:0. Konačno u nadokndi Ndiaje je postavio konačnih 4:0. Domaćin je u vrhu i ima 18 bodova,a Mačva je poslednja sa pet.

Sjajan meč odigrali su Radnik i Rad, a na kraju je bilo 4:2 (1:1). Makaruić je u 3.minutu načeo goste, a Jovanović je izjednačio u 38.minutu. Kručak je u 59.minutu vratio prednost domaćinu. Tri minuta kasnije Busnić je poravnao na 2:2. U 69.minutu Pavlov je pogodio za 3:2, da bi Danoski deset minuta kasnije rešio sve dileme. Surduličan su pretekli Rad na tabeli i sada imaju sedam bodova, a beogradski sastav bod manje.

Javor i Zlatibor su remizirali 1:1 (1:1). Gosti su vodili golom Janića u 11.minutu, a u 40.minutu je Radivojević postavio konačan rezultat. Gosti imaju šest bodova, a Ivanjičani 13.