Siti minimalcem slomio Brajton, Fulam odoleo Totenhemu (VIDEO)

Fubaleri Mančester sitija opravdali su ulogu favorita i savladali su Brajotn 1:0 (1:0), dok je Totenhem odigrao sa Fulamom samo 1:1 (1:0) u zaostalim mečevima Premijer lige.

Domaćin je odigrao odličan meč sa dosta šansi u kojem je samo jedna lopta završila u mreži. Presudan je bio 44.minut, De Brujne je uposlio Fodena čiji udarac iz daljine bio nedbranjiv. I pre i polse gola „građani“ sui,ali prilike, najbolje upravo De Brujne, Silva i pomenuti Fonden. U drugom poluvremenu najbolju priliku imao je Sterling kada je u nadokndi promašio penal.

Siti je treći sa 32 boda, jednim manje od drugog Liverpula, odnosno četiri manje od lidera Junajteda, uz susret manje.

Totenhem je opet razočarao odigravši sa Fulamom 1:1. Sve je bilo na strani “pevaca”, poveli u 25.minutu preko Kejna. Do kraja smo videli prilike na obe strane, ali nije bilo promena. Meeč je mogao da reši Son kada je pogodio stativu, da bi kazna usledila u 74.minutu kada je Kavaleiro savladao golmana glavom za 1:1.

Sada je Totenhem šesti sa 30 bodova, a Fulam je u opasnoj zoni sa 12 bodova.