Remi Sosijedada i Levantea (VIDEO)

Real Sosijedad je na stadionu “Anoeta” u San Sebasitjanu u prvom meču 26. kola španske La lige odigrao nerešeno protiv Levantea rezultatom 1:1.

Vodeći gol na utakmci za domaći tim je postgao Adnan Januzaj u 26. minutu nakon asistencije Tea Hernandez i Real Sosjedad je vodio na kraju prvog poluvremena minimalnim rezutlatom. Međutim, domaćin i San Sebastjana nije uspeo da sačuva trijumf, jer su gosti iz Valensije izjendačili kada je nakon dodavanja Hozea Kampanje, golom rešio Borha Majoral u 79. minutu i kako se kasnije ispostavilo doneo bod Levanteu, sačuvaši ga od poraza.

Real Sosijedad je trenutno na devetom mestu, sa 36 bodova, nakon devet pobeda uz devet neršenih i 10 izgubljneih mečeva, dok je Levante na 15. poziciji sa 31 bodom posle osam pobeda uz sedma nerešenih i 13. izgubeljenih utakmica.