PSŽ osvojio Superkup (VIDEO)

U meču za trofej Superkupa Francuske Pariz Sen Žermen je svladao Marselj 2:1 (1:0).
Mna taj način je novi trener “svetaca“ Maurisio Poketino osvojio svoj prvi trofej u ovom klubu. Šampion je odlično otvorio meč, Ikardiju je prvo gađao malo pored stative, da bi nedugo potom njegov gol bio šponišten zbog ofsajda. U 31.minutu i Mbapeu je poništen gol, da bi osam minuta kasnije domaćin konačno poveo. Mandanda je odbranio udarac Ikardija, ovaj je opet natrčao na loptu i smestio ju je u mrežu.

Nešto mirnije je bilo drugo poluvreme, da bi u finišu videli još dva gola. U 82.minutu napravljen je penal nad Ikardijem koji u gol pretvara Nejmar. Minut pre kraja Paje je smanjio na 2:1, ali do kraja nije bilo promene.

Nemanja Radonjić je igrao do 56.minuta kada ga je zamenio Benedeto.