Partizan očekivano ubedljiv protiv Vodojaže, blisato Ivanović, Proleter bolji od Javora, Teleoptik izbacio Voždovac

Danas su odigrana tri meča 1/16 finala Kupa Srbije. Partizan očekivano savladao domaću Dodojažu 6:0 (1:0), Proletet je slavio protiv Javora 2:1 (0:1), dok Voždovac izgubio od Teleoptika na penale 7:8, posle 90.minuta je rezultat bio 2:2.

Fudbaleri Partizana očekivano nisu imali veći problema protiv Vodojaže. trener Savo Milošević je pružio šansu rezervistima koji su je na najbolji način iskoristili, a posebno se istakao Đorđe Ivanović strelac pet golova.

Danas su odigrana tri meča 1/16 finala Kupa Srbije. Partizan očekivano savladao domaću Dodojažu 6:0 (1:0), Proletet je slavio protiv Javora 2:1 (0:1), dok

Vodojaža se dobro držala dobro većim delom prvog dela, ali ih je načeo pomenuti Ivanović u 41.minutu i tim rezultatom je završen prvi deo.

Blistao je Ivanović u nastavku i već je u 46.minutu pogodio za 2:0. U 61.minutu je bilo 3.0 i ponovo je pogodio bivši igrač Spartaka. Pet minuta kasnije Lutovac je pogodio za 4:0, da bi minut kasnije Ivanović dao i četvrti gol. U nadoknadi ponovo trese mrežu rivala udarcem sa 12 metara za konačnih 6:0.

U sudaru Super ligaša Proleter je savladao Javor 2:1. Gosti su poveli u 42.minutu. Usledio je preokret u nastavku kada Novosađani daju dva gola koja su bila dovoljna za plasman u osminu finala.

Veliko iznenađenje priredio je Teleoptik dobivši na “krovu” Voždovac nakon penal serije. Na taj način se filijala crno – belih osvetila za poraz od pre tri dana u Super ligi Srbije. Nakon 90.minuta igre rezultat je bio 2:2, da bi potom u penal ruletu Zemunci slavili 8:7.