Omladinci Zvezde završili učešće u Ligi šampiona

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Midtjilanda 3:0 (1:0), u osmini finala Lige šampiona.
Danski klub je ubedljivo slavio na stadionu Voždovca i zasluženo je izborio plasmna u četvrfinale elitnog takmičenja. Domaćem sasta nije pomogla ni podrška “Delija”.

Prvi deo prvog poluvremena priao je crveno – belima, da bi nastavk pripao gostima. Poveli u 43.minutu sa bele tačke. Lukić je oborio Simsira u kaznenom prostoru, a precizan je bio Madsen.
Sredinom drugog poluvremena je već bilo 2:0. Sorensen je izbio sam ispred golmana Katića i lako je ga je savladao. U 74.minutu Sorensen odličnim udarcem postiže svoj drugi gol za konačnih 3:0.

Do kraja meča Babić je mogao do gola, ali je njegov udarac završio na stativi.

Midtjiland će u četvrtfinalu LŠ za mlade igrati protiv Ajaksa iz Amsterdama i to kao domaćin.