Nemačka i Argentina odigrali nerešeno (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Nemačke je kao domaćin na stadionu Borusije “Vestfalen” u Dortmundu odigrala neršeno protiv selekcije Argentine rezultatom 2:2 u prijateljskom meču.

“Panceri” su prvi gol postiglai preko Serža Gnabrija u 15. minutu nakon dodavanja Lukas Klostermana. Strelac prvog gola je bio asistenct kod drugog u 22. minutu kasa je gol postigao Kai Haverc. Nemačke je pomenutim golovima vodila reztulatom 2:0 na kraju prvog poluvremena.
Argentina je šest minuta nakon sat vremena igre postigla prvi gol kada je nakon asistencije Markosa Acunje strelac bio Lukas Alario. “Gaučosi” su urpavo nakon ALariove asistencije izjendačili nakon pogotka Lukasa Okamposa koji je bio precizan u 85. minutu utakmice.