Mehengladbah i Frajburg podelili po bod (VIDEO)

Mehengladbah je na “Borusija Parku” u premijernom meču 26. kola nemačke Bundeslige odigrao nerešeno protiv Frajburga rezutlatom 1:1.

Gostujuća ekipa Frajburga je povela u 10. minutu utakmice kada je precizan bio Vinćenco Grifo nakon pasa koji mu je prosledio Paskal Štencel. Šest minuta kasnije Borusija je izjendačila kada je gol positgao Alasan Plea nakon asistencije Torgana Azara.

Mehengladbah je na trećem mestu u Bundesligi sa 47 bodva, nakon 14 pobeda, uz pet nerešenih i sedam poraza, sa 10 bodova iza vodećih Bajerna i Dortmunda, dok je sa bodom manje trenunto Lajpcig od timova koji se nalaze na mestima koje vode u Ligu šampiona.
Frajburg je na 11. mestu, sa 31 bodom, nakon sedam trijumfa uz 10 nerešenih i devet izgubljenih utakmica.