Juventus poražen od SPAL-a golom kapitena (VIDEO)

Juventus je poražen od SPAL-a na stadionu “Paolo Maca” u Ferari rezutlatom 2:1 u premijernom meču 32. kola italijanske Serija A.

“Stara dama” je povela nakon pola sata igre od početka meča kada je Mois Kin postigao gol nakon asistencije Žoaa Kansela i imala minimalnu prednost na kraju prvog poluvremena. Kevin Bonifazi je u četvrtom minutu drugog dela meča posle dodavanja Paskvalea Šćiatarelea. Serđio Flokari je postigoa gol za vođstvo u 74. minuta posle asistencije Alesandra Murđa, a golom kapitena SPAL-a je i pobedio domaći tim. Srpski internacionalac Lazar Nikolić je bio na klupi za rezervne igrače u SPAL-u.

Juventus je prvi na tabeli sa 84 bodova, nakon 27 trijumfa uz tri nerešene i dva izgublja meča uz gol razlikom 65:22, sa 20 bodova više od drugog Naplija koji ima meč manje, a SPAL je 13. na tabeli sa 35 bodova nakon devete pobede uz osam nerešenih mečeva i 15 izgubljenih utakmica uz gol razliku 30:45.