Granada pobedila u Vigu, a Valjadolid i Osasuna, kao i Betis i Hetafe osvojili po bod (VIDEO)

Gostujuća ekipa je pobedila u u trećem nedeljnom meču četvrtog kola španske La lige, dok su u četvrtom rivali podelili po bod nako nerešenog meča, da bi identičnim rezultatom završen i poslednja utakmica kola.

Selta je na “Balidosu” u Vigu poražena od Granade  reztulatom 2:0.

Selta je već u 11. minutu, ostala sa jednim fudbalerom manje, kada je crveni karton dobio Horhe Saenc, a zaitm je u 29. minutu i Fran Beltran dobio crveni karton pa je domaća ekipa iz Viga od tada imala dva fudbalera manje u igri.

Gostujuća ekipa je povela u šestom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, kada je Sančez nakon centaršuta Anhela Montora glavom bio precizan. Nakon toga je u devetom minutu drugog poluvremena prednost duplirao Erera u 54. minutu, pogotkom sa 20 metara nakon druge asistencije na meču Montora.

Valjadolid je na stadionu “Hoze Zorilja” odigrao nerešeno protiv Osasune 1:1.
Pablo Herivas je šest minuta nakon sat vremena igre postigao vodeći gol za domaći tim. Osasuna je izjendačila u 81. Minutu kada je Robert Ibanjez bio strelac nakon asistencije Avilje.

Betis je odigrao nerešeno na stadionu “Benito Viljamarin” rezutlatom 1:1, protiv Hetafea u poslednjem meču četvrtog kola.

Kukurelja je pogodio stativu u uvodnim minutima, a Hetafe je golom Mata sa penala u 15. minutu poveo 1:0, kada je prilikom izvođenja kaznenog udarca sa 11 metara savladao Robelsa. Vilijam Karvaljo je u 25. minutu dobio crveni karton i Real Betis je ostao sa fudbalerom manje u igri. Molinin pokušaj je odbranio Robels.
Hoakin je takođe pošto je bio siguran izvođač penala kada je u 73. minutu, kada je savaldao golmana Davida Soriju izjendačio na 1:1. Minut kasnije Loren Moron je preokrenuo na 2:1 ali je glavni arbitar Hoze Luis Gonzalez Gonzalez, poništio ovaj pogodak, jer je slobodan udarac na sredini terena izveden pre nego što je on dodelio žuti karton fudbaleru Hetafea Suarezu. Hetafe je dao gol i u u 88. minutu, kada se Anhel bio precizan ali je glavni arbitar poništio njegov pogodak nakon invervencije iz VAR sobe. Loren Moron je u finišu meča dobio crveni karton zbog nasilničkog ponašanja u četvrtom minutu sudijeke nadokande vremena i Betis je okončao meča sa dva fudbalera manje u igri.