Granada bolja od Sevilje, Atletiko dobio u Vigu, Suarez rekorder, Kadiz šokirao Real u Madridu, Hetafe iznenadio Barsu (VIDEO)

Na otvaranju 6.kola La Lige Granada je savladala Sevilju 1:0 (0:0), a Selta je izgubila od Atletiko Madrida 0:2 (0:1).

Nastavila je Granada sa dobrim rezultatima na početku sezone i stigla je do treće pobede, uz po jedan remi i poraz. Sa druge strane Sevilja je prvi put poražena iz četiri meča koliko je odigrala. Gostima je na današnjem meču presudio Erera u 82.minutu. Reprezentativac Srbije nemanja Gudelj presedao je ceo meč na klupi gostiju.

Očekivano je Atletiko Madrid slavio u Vigu protiv Selte 2:0 (1:0). Domaćina je načeo novajluja Suarez u 6.minutu što mu je bio 150.gol u La Ligi, dok je konačan rezultat postavio Karasako u petom minutu nadoknade drugog dela.

Madriđani imaju osam bodova, Selta ima pet.

Veliko iznenađenje naparvio je Kadia slaviviš u Madridu protiv Reala 1:0 (1:0). Gosti su više nego zasluženo slavili prema prikazanoj igri . U prvom poluvreenu su imali nekoliko prilika, najviše Negredo, a upravo je on bio asistent u 16.minutu kada je gol postihgao Lozano. Jović je u igru ušao u 78.minutu i minut kasnije dao je gol koji je poništen zbog ofsajda. Madriđani sledeće nedelje igraju protiv Barselone

I Barselona je kiksnula izgubivši u Hetafu 1:0. Strelac jedinog gola bio je Mata u 56.minutu sa bele tačke. Nemanja Maksimović je odigrao ceo meč za goste. Hetafe je sakupio 10 bodova, a barselona tri manje.