Goleada i pobeda Atalante u Torinu, Lacio bolji od Kaljarija, a Benevento od Sampe (VIDEO)

Tri pobede gostiju.

Premijerni meč drugog k6ola Serije doneo nam je goleadu i pobedu Atalnate u Torinu od 4:2 (3:2).

Čak pet golova viđeno je u prvom delu. Poveo je domaćin preko najboljeg strelca Belotija već u 11.minutu. Usledio eje ekspresan odgovor kluba iz Bergama. Izjednačio je Gomez dva minuta kasnije , da bi u 21.minutu strleac prvog gola bio aistent ka Murijelu za vođstvo od 2:1. U finišu poluvremena smo videli još dva gola. U 42.minutu Hatebro je povosio na 3:1, da i već u sledećem minutu Beloti smanjio na 3:2. Praktičnoj e bilo sve rešeno u 54.minutu kada je Ron doneo ponovo dva gola prednosti Atlanti, a do kraja više nije bilo promena.

Lacio je bez problema slavio na Sardiniji protiv Kaljarija 2:0 (1:0). Već u četvrtom minutu Lazari je pogodio za vođstvo, da bi u 74.minutu na scenu stupio najbolji strelac Evrope iz prošle sezone Imobile. Sergej Milinković – Savić igrao je do 70.minuta za rimski tim.

Benevento je slavio u Đenovi protiv Sampdorije 3:2 (1:2). Uspeh gostiju još više dobija na značaju ako se zna da su gubili sa 2:0 pogodcima Kvaljarele i Kolija u 8. i 18.minutu. Na scenu je stupio Kaldirola u 33.minutu kada je prepolovio rezultat. U nastavku je dao gol u 72.minuut, da bi Leticija dva minuta pre kraja Leticija doneo trijumf svom timu.