Đuričić asistent u pobedi protiv Mihajlovićevog tima (VIDEO)

Sasuolo je na stadionu “Čita Del Trikolore” u Ređo Emiliji u prvoj utakmici 12. kola italijanske Serije A pobedio, poražen, odigrao nerešeno na meču protiv Bolonje rezutlatom 3:1.

Srpski fudbaler Filip Đuričić je bio asistent kod prvog gola Sasuola četiri minuta nakon pola sata igre kada je strelac bio Frančesko Kaputo i tim golom je domaći tim vodio 1:0 na kraju prvog poluvremena. Filip Đuričić je igrao do 61. minuta meča kada ga je zamenio Traore, a Boga je sedma minuta kasnije udvostručio prednost Sasuola. Rikardo Orsolini je u 70. minutu vratio neizvesnost na meč i samnjio na 2:1. Međutim, pet minuta kasnije je Kaputo drugim golom na meču vratio dva gola prednsoti za domaću ekipu, što je i bilo konačnih 3:1.