Benzema sa dva gola predvodio Real do pobede (VIDEO)

Real Madrid je na stadionu “Santajgo Bernabeu” u prestonici Španije pobedio Levante u prvom subotnjem meču u četvrtom kolu La Lige rezultatom 3:2.

“Kraljevski klub” je prositgao prvi gol preko Karima Benzeme u 25. minutu utakmice, nakon asistencije Danijela Karvahala, da bi isti igreč i udvostručio prednost Reala minut nakon isteka pola sata igre posle dodavnaja Hamesa Rodrigeza. Treći gol za domaćina je u 40. minutu kada je precizan bio Kazemiro nakon pasa Vinicijusa Žuniora i Real je vodio reztulatom 3:0 na kraju prvog poluvremena.

Levante je smanio u četvrtom minutu nastvaka kada je nakon asistencije Karlosa Klerka, precizan bio Borha Majoral, da bi na gol zaostatka smanjio Gonzalo Melero u 75. minutu meča nakon dodavnja Hozea Kampanje. Srpski reprezentativac Luka Jović je u 83. minutu zamenio Karima Benzemu.