Bačka petardirala Dinamo (VIDEO)

Prvi meč 27.kola Superlige Srbije zavšen je ubedljivom pobedom Bačke nad Dinamom od 5:1 (4:0).

Bačka je tako nanela prvi poraz Vranjancima u prolećnom delu sezone. Dinamo je od 22.minuta igrao sa igračem manje nakon što je Ilić dobio drugi žuti karton. Devet minut kasnije Bjelos je pogodio za domaće na asistenciju Gavrića. Četiri minuta kasnije Gavrić je duplirao rezultat, a ovoga puta na dodavanje Tomića. Golman Lakić je autogolom u 43.minutu povisio na 3:0. U poslednjim trenucima prvog dela Makarić je pogodio na 4:0. U nastavku meča Pantić je bio strelac za 5:0. Oočasni pogodak za goste dao je Mitrović u prvom minutu nadoknade sa bele tačke.

Dinamo je predzadnji sa 19 bodova, dok Bačka sa šest bodova više zauzima 13. mesto.