Atletiko ne posustaje, Hetafe i Alaves bez golova, kao i Granada i Selta (VIDEO)

Fudbaleri Atletika ne odustaje od šampionskih ambicija i danas su kao gosti dobili Kadis 4:2 (2:1). Goste je pokrenuo neverovatni Suarez golom u 28.minutu, da bi sedam minuta kasnije iskunsi negredo izjednačio rezultat. minut pre odmor Saul vraća prednost Atletiku. U petom minutu nastavka Surez daje drugi gol na meču. Ipak u 71.minutu Negredo novim golom najavjuje moguće iznenađenje. Ipak sve je rešio Koke golom dva minuta pre kraja.

Atletiko je lider sa 50 bodova, deset više od drugog Reala koji ima meč više, dok je Kadis na 13. mestu sa 24 boda.

U ranijem terminu Hetafe i Alaves su odigrali bez golova 0:0. Domaćin je na sugirnom sa 24 boda, a Alaves u opasnoj zoni sa pet bodova manje.

I u drugom današnjem meču 21.kola LaLige nije bilo golova, Granada i Selta i su odigrale 0:0. Domaćin je sedmi sa 29 bodova, dok je Selta tri mesta ispod sa 25 bodova.