Atletiko Madrid siguran protiv Selte (VIDEO)

Atletiko Madrid je trijumfovao na stadionu “Vanda Metropolitano” na utakmici 32. kola španske La lige protiv Selte rezultatom 2:0.

Vodeći gol za ekipu trenera Dijega Simonea je u finišu prvog dela meča postigao Antoan Grizman u 42. minutu za minimalno vođstvo. Strelac prvog gola je bio nakon toga asistenct kod drugog kada je precizan bio Alvaro Morata, koji je 12. minuta pre toga u igri zamenio Vitola.

Atletiko Madird je drugi na tabeli posle 19. trijumfa uz osma nerešenih i pet izgubljenih utakmica, sa 65 bodova sa pet bodova više od Real Madirda sa mečom više, dok imaju devet manje od lisera Barselone.
Selta na 16. mestu sa 32 boda nakon osam pobeda uz osam nerešenih i 16 izgubljenih utakmica sa gol razlikom 45:55, sa dva boda više od 17 Valjadolida koji je prvi iznad crte i 18. Viljareala koji je prvi u zoni ispadanja.